Internetový obchod od Webwings

Internetový obchod

Prodáváte své produkty na kamenné prodejně, nebo máte zajímavý produkt a nevíte, jak ho dostat k zákazníkům? Internet je vaší výkladní skříní, kde můžete své zboží ukázat.


Ve Webwings pro vás připravíme, nastavíme a spustíme profesionální internetový obchod (e-shop) a vy tak nabídnete své zboží novým i stávajícím zákazníkům.


Kvalitní e-shop může zvýšit váš prodej až o 180%.


Chci mít internetový obchod (e-shop)

Jak probíhá příprava e-shopu

Zahájení je podobné jako u webové stránky. Poznáme se, probereme vaše plány a potřeby, připravíme návrh projektu a pustíme se do grafických materiálů. Navíc se pobavíme o dalších detailech, které k e-shopu náleží.


Společnými silami nastavíme veškeré procesy, domluvíme se na nástrojích pro podporu a propagaci, projdeme si obchodní podmínky a dáme dohromady projektový plán.

V tuto chvíli vše předáme programátorům, kteří se pustí do vývoje doplňujících funkcí, napojení grafických materiálů a návazností.


V průběhu vývoje také provedeme testování, abychom ověřili funčnost všech procesů, které může zákazník provést při nákupu vašeho zboží.

Poté, co nám vývojáři dodají funkční projekt se spolu posadíme a provedeme nastavení projektu. Nastavíme správně DPH, e-mailovou komunikaci, přístupové údaje pro vlastníka a jeho tým.


Mimo jiné do e-shopu zaneseme obchodní podmínky a zaškolíme vás v používání e-shopu. V případě zájmu ještě připravíme napojení e-shopu na logistické centrum a fakturační systém.

Než e-shop spustíme, ještě se domluvíme na podmínkách. Pokud například plánujete tiskovku a spuštění až s odkladem, domluvíme si přesné datum a&bnsp;čas (třeba i v noci), kdy to celé spustíme.


Pomůžeme vám se zařízením hostingu, registrací domény, nastavením e-mailových schránek, řekneme vám, jak napojit Google Analytics,... prostě ten váš e-shop spustíme se vší parádou.

A co teď? Teď se pobavíme o dalších možnostech spolupráce. Spuštěním internetového obchodu to nekončí, správný e-shop potřebuje pravidelnou péči, protože spolu s časem roste.


Postaráme se o pravidelné aktualizace e-shopu, zajistíme pro vás vytvoření produktových popisů, podíváme se na zoubek internetovým vyhledávačům a pomůžeme vám se socializovat na "fejsbůku" a zapojit se do zbožových srovnávačů.