O nás

Jsme digitální agentura z České republiky se sídlem a provozovnou v centeru Brna.

Proč digitální?
Protože nejsme reklamka a i když umíme práci těchto agentur zastoupit, nechceme se tak profilovat. Naším cílem je vytvářet poctivé webové stránky, které mají smysl.

Co je to digitální?
Pod digitální tvorbu u nás především patří tvorba webových stránek, tvorba a správa e-shopů, inzertní portály, příprava a produkce grafických podkladů (bannery, webdesign, vizitky, loga, aj.), správa a tvorba obsahu spolu s optimalizací pro internetové vyhledávače (SEO, UX, copywriting), aj. Mimo to jsme také schopni zajistit tvorbu tiskovin a jejich zpracování.

Pro začátek roku 2015 nás čekal velký projekt a docela tajný, takže i když ho už asi znáte, nemůžeme vám říct, který to je. Tento projekt nás pravidelně vytěžuje a díváme se tak směrem k novým zkušenostem a možnostem. Také se stále více staráme o pomoc se správou sociálních stránek a pomáháme klientům přepracovat současné stránky na responsivní, které má Google rád.

Těšíme se, co dalšího rok 2015 přinese.

2015
2014
Převážnou dobu roku 2014 jsme pracovali na vylepšeních projektů od stávajících klientů a na realizaci jejich nových nápadů. Protože šlo o docela turbulentní období pro internetové vyhledávače a objevilo se množství změn, zvýšili jsme své povědomí a zapracovali jsme na správném slovíčkaření. Díky tomu se u nás objevili první copywriteři a copywriterky.
2013 jsme rozšířili své portfolio služeb, kromě vlastního redakčního systému, na kterém běží více než 40 projektů, jsme začali pravidelně využívat opensource projekty Wordpress a Prestashop. Díky tomu se také rozšířila základna našich projektů ve Francii a zámoří, na kterých jsme měli možnost pracovat.
2013
2012
V roce 2012 jsme založili společnost Webwings, ale celé plánování, příprava a práce s klienty, to vše začínalo už o několik měsíců dříve. Dali jsme dohromady vybavení, kancelář a připravili první projektové plány pod vlastní hlavičkou. Za první rok jsme dokončili více než 25 projektů.