Obsah a vyhledávač

Obsah a vyhledávače

Znáte to, máte super web nebo e-shop a nabízíte na něm skvělé služby. Problém je, že o vás nikdo neví a tak upadáte v šedi konkurence. Co s tím?


Pomůžeme vám s auditem vaší webové stránky, navrhneme potřebné kroky k získání návštěvnosti a poradíme vám, co je minimum pro udržení pozice. Pokud budete potřebovat, zajistíme samotnou realizaci úprav.


Postaráme se o vaše online konverze.


Chci pomoc s obsahem a vyhledávači

Jak probíhá příprava e-shopu

Audit webové stránky je proces, který nám řekne více o slabých a silných místech vašeho webu. Díky tomu můžeme vypracovat návrh na vylepšení a pomoci vám se zvýšením konverzí.


Kromě auditu existující stránky nabízíme také audit, nebo dozor, při vývoji webových stránek jinou firmou. Díky tomu si můžete být vždy jistí, že dostáváte to, za co platíte.

Cypywriting je dnes poměrně známá věc, přesto se na většině stránek objevují pravopisné chyby a špatně zacílené texty, které vám nikterak nepomáhají v získávání, nebo udržení zákazníků.


Ve Webwings pro vás připravíme "copy" ušité extra pro vaše potřeby. Nejdříve vás budeme chtít poznat, pak se seznámíme s vaší nabídkou a teprve poté se pustíme do samotné tvorby obsahu.

Pokud budete chtít cílit na přední příčky vyhledávačů, staneme se vaším trenérem. Zjistíme, jak si aktuálně vedete a sestavíme pro vás plán cílení na lepší pozice ve vyhledávačích.


Připravíme pravidelné reporty, rozdáme jednotlivé úkoly a krok za krokem uděláme z vašeho webu vrcholového sportovce.