Tvorba webových stránek

Webové stránky jsou vaším zrcadlem. Ukazují návštěvníkům, kdo jste a co děláte. Také odráží způsob, jakým na své zákazníky chcete působit.


Ve Webwings vytváříme jednoduché a přehledné webové stránky, které pomáhají vašim návštěvníkům s prvním kontaktem.


Díky tomu získáváte nové zákazníky snadněji.


Mám projekt a chci s ním pomoc
Webové stránky od Webwings

Jak probíhá příprava webové stránky

Celé dobrodružství za vytvořením webové stránky zahájíme setkáním u nás v kanceláři, u vás a nebo někde na půl cesty. Pokud to nepůjde, domluvíme se přes telefon, e-mail a nebo třeba Skype, v tomto jsme flexibilní.


Společně si popovídáme a díky tomu pochopíme vaše potřeby. Na vašich představách a finálních potřebách postavíme projektové plány a připravíme se na vývoj vaší webové stránky.

Podle projektového plánu a posbíraných materiálů připravíme náčrt projektu. Ten nám pomůže k lepší představě o vzhledu projektu a jeho funkcích.


Nad schválený náčrt připravíme neotřelou grafickou prezentaci, tzv. webdesign. Pokud nemáte svého grafika, pomůžeme vám vytvořit další grafické podklady, aby vaše značka ladila (vizitky, letáčky, hlavičkový papír, aj.).

Ve fázi vývoje si dovolíme zavřít bandu geeků do temné komory, kde je nic nebude rušit. Projdeme s nimi projektové plány, předáme jim grafické materiály a necháme je napospas jejich jedničkám a nulám.


Pravidelně jejich práci budeme kontrolovat a podle domluvy vám budeme dodávat informace o aktuálním postupu a projednávat s vámi jednotlivé úpravy.

Než webovou stránku vypustíme do světa, společně se na ni podíváme a řekneme si, jestli je potřeba upravit, nebo odladit nějaké detaily. A pak? Hurá na web.


Pomůžeme vám se zařízením hostingu, registrací domény, nastavením e-mailových schránek, řekneme vám, jak napojit Google Analytics,... prostě ten váš web dáme do kopy a spustíme se vší parádou.

A co teď? Teď se pobavíme o dalších možnostech spolupráce. Spuštěním stránky to nekončí, správný web je jako automobil. Čas od času potřebuje utáhnout nějaký ten šroubek, navoskovat a vyměnit olej.


Postaráme se o pravidelné aktualizace vaší stránky, zajistíme pro vás vytvoření zajímavých článků, podíváme se na zoubek internetovým vyhledávačům a pomůžeme vám se socializovat na "fejsbůku" i jinde.